-40%

Код CF226-17 - кремова

На залиха
SKU
293386
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 068 - кремова
  Маица - код 068 - кремова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 2. Фустан - код 2013 - борда
  Фустан - код 2013 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 029 - пудра
  Фустан - код 029 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Маица - код 433 - црна
  Маица - код 433 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Код 5350 - бело
  Код 5350 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Топ - код 606 - тиркизна
  Топ - код 606 - тиркизна
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71
 7. Код 5350 - црна
  Код 5350 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Блуза - код 114 - бела
  Блуза - код 114 - бела
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 9. Фустан - код 0299 - светло сина
  Фустан - код 0299 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Код 4471 - црна
  Код 4471 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71