-40%

Код CF226-17 - жолта

На залиха
SKU
294901
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7770 - розова
  Фустан - код 7770 - розова
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Топ - код 4567 - кремова
  Топ - код 4567 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 427 - тиркизна
  Фустан - код 427 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 0040 - капучино
  Фустан - код 0040 - капучино
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 5. Топ - код 3314 - темно сина
  Топ - код 3314 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Свободна рокля в лилаво - код 721
  Свободна рокля в лилаво - код 721
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Код 10926-3 - зелена
  Код 10926-3 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Фустан - код 1100 - циклама
  Фустан - код 1100 - циклама
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Маица - код 504 - црна
  Маица - код 504 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Комбинезон - код 2628 - виолетова
  Комбинезон - код 2628 - виолетова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71