-46%

Код DL-1003 - кремова

На залиха
SKU
294691
-46%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.884,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 8180 - путер зелена
  Боди - код 8180 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Фустан - код 789 - ментол
  Фустан - код 789 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 6634 - зелена
  Фустан - код 6634 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Комплет - код 2626 - сина
  Комплет - код 2626 - сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 5. Фустан - код 3636 - виолетова
  Фустан - код 3636 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Кошула - код 027 - црна
  Кошула - код 027 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 564 - зелена
  Фустан - код 564 - зелена
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 8. Фустан - код 2250 - црвена
  Фустан - код 2250 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Фустан - код 035 -1 - шарена
  Фустан - код 035 -1 - шарена
  Special Price ден 522,00 Регуларна цена ден 1.102,00
 10. Топ - код 158 - црна
  Топ - код 158 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71