-40%

Код JZ-1901 - пудра

На залиха
SKU
307321
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 2. Комплет - код 2727 - жолта
  Комплет - код 2727 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 3. Фустан - код 3545 - кафеава
  Фустан - код 3545 - кафеава
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 4471 - светло виолетова
  Фустан - код 4471 - светло виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 0603 - 2 - шарена
  Фустан - код 0603 - 2 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 3677 - бело
  Фустан - код 3677 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Комбинезон - код 2628 - путер зелена
  Комбинезон - код 2628 - путер зелена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Панталони - код 3089 - 2 - црна
  Панталони - код 3089 - 2 - црна
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Маица - код 3310 - црна
  Маица - код 3310 - црна
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 753,71
 10. Топ - код 588 - светло виолетова
  Топ - код 588 - светло виолетова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71