-40%

Код JZ-1901 - розова

На залиха
SKU
295636
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 346 - бела
  Фустан - код 346 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Топ - код 5656 - розова
  Топ - код 5656 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Фустан - код 835 - розова
  Фустан - код 835 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 9856 - шарено
  Фустан - код 9856 - шарено
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Комплет - код 2727 - жолта
  Комплет - код 2727 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Фустан - код 5938 - сиво
  Фустан - код 5938 - сиво
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 7768 - црна
  Фустан - код 7768 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 354 - бела
  Фустан - код 354 - бела
  Special Price ден 1.102,00 Регуларна цена ден 1.682,00
 9. Фустан - код 4469 - шарена
  Фустан - код 4469 - шарена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71