-40%

Код MS-3001 - бело

На залиха
SKU
293536
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 981 - црна
  Комплет - код 981 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Комбинезон - код 0902 - ментол
  Комбинезон - код 0902 - ментол
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 3. Фустан - код 681 - сиво
  Фустан - код 681 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 222 - црвена
  Фустан - код 222 - црвена
  Special Price ден 522,00 Регуларна цена ден 1.537,00
 5. Фустан - код 640 - небесно сина
  Фустан - код 640 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Маица - код 206 - темно сина
  Маица - код 206 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Комплет - код 3499 - црна
  Комплет - код 3499 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комплет - код 651 - небесно сина
  Комплет - код 651 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 138 - виолетова
  Фустан - код 138 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Фустан - код 122 - црна
  Фустан - код 122 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71