-40%

Код WG11633-3 - жолта

На залиха
SKU
294766
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 735 - ментол
  Фустан - код 735 - ментол
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 0508 - темно сина
  Фустан - код 0508 - темно сина
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Кошула - код 844 - 1 - црна
  Кошула - код 844 - 1 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 9910 - зелена
  Фустан - код 9910 - зелена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 8810 - виолетова
  Фустан - код 8810 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 123 - циклама
  Фустан - код 123 - циклама
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 754 - црна
  Фустан - код 754 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 789 - корали
  Фустан - код 789 - корали
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Топ - код 588 - темно виолетова
  Топ - код 588 - темно виолетова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 10. Топ - код 158 - ментол
  Топ - код 158 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71