-43%

Код 1028

На залиха
SKU
595666
-43%
Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Светлосиньо

Материјал: Памук - 65 % Полиамид - 30 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Топ

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Топ - код 11989
  Топ - код 11989
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Топ - код 11989 - сина
  Топ - код 11989 - сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Топ - код 1031 - сина
  Топ - код 1031 - сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Топ - код 13022
  Топ - код 13022
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Топ - код 2014
  Топ - код 2014
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 5955 - 1 - жолта
  Маица - код 5955 - 1 - жолта
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Фустан - код 11805 - црна
  Фустан - код 11805 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Код 2228 - небесно сина
  Код 2228 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код 3095
  Код 3095
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дамска блуза с голи рамене в розово - код 2075
  Блуза - код 2075 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1249 - кремова
  Фустан - код 1249 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 4672
  Фустан - код 4672
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Маица - код 11670 - бела
  Маица - код 11670 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дамска риза цвят пудра - 6598
  Кошула - код 6598 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71