Ново -60%

Код 680

На залиха
SKU
292831
-60%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9867 - портокалова
  Блуза - код 9867 - портокалова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Комплет - код 1416 - сина
  Комплет - код 1416 - сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 340 - бело
  Фустан - код 340 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Комбинезон - код 4406 - виолетова
  Комбинезон - код 4406 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 3386 - кафеава
  Фустан - код 3386 - кафеава
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фармерки - код 3536 - небесно сина
  Фармерки - код 3536 - небесно сина
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Свободна рокля в червено - код 721
  Свободна рокля в червено - код 721
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Блуза - код 4426 - зелена
  Блуза - код 4426 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Маица - код 1044 - бело
  Маица - код 1044 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 10. Код LS543 - црна
  Код LS543 - црна
  Special Price ден 1.130,71 Регуларна цена ден 1.710,71