-40%

Код Р10 - розова - Колани - Акцесоари

Нема на залиха
SKU
346606
-40%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Кожа

Тип на производ: Колан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код P25 - розова
  Код P25 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
Слични производи
 1. Код P85 - 5 - шарена
  Код P85 - 5 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Код Р115 - кафеава
  Код Р115 - кафеава
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Код P95 - розова
  Код P95 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Код Р115 - пудра
  Код Р115 - пудра
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Код P94 - борда
  Код P94 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код Р78 - шарена
  Код Р78 - шарена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Код Р16 - светло сина
  Код Р16 - светло сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Код Р79 - црна
  Код Р79 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Код Р19
  Код Р19
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Код P98 - виолетова
  Код P98 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71