-47%

Код Р11 - небесно сина - Колани - Акцесоари

Нема на залиха
SKU
346666
-47%
Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Кожа

Тип на производ: Колан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код Р115 - графитна
  Код Р115 - графитна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Код P97 - борда
  Код P97 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Код P64/001 - црвена
  Код P64/001 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код P98 - светло сина
  Код P98 - светло сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Код Р115 - сиво
  Код Р115 - сиво
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Код Р115 - кафеава
  Код Р115 - кафеава
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Код Р115 - темно сива
  Код Р115 - темно сива
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Код P98 - виолетова
  Код P98 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Код P92 - 1 - златно
  Код P92 - 1 - златно
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Код Р79
  Код Р79
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71