-47%

Код Р11 - розова - Колани - Акцесоари

Нема на залиха
SKU
346906
-47%
Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Кожа

Тип на производ: Колан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код Р115 - графитна
  Код Р115 - графитна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Код Р62 - кафеава
  Код Р62 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Код P94 - борда
  Код P94 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код Р115 - кафеава
  Код Р115 - кафеава
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Код Р59 - капучино
  Код Р59 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код Р79
  Код Р79
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Код Р103 - ментол
  Код Р103 - ментол
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Код Р19
  Код Р19
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Код P98 - светло сина
  Код P98 - светло сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Код Р115 - темно сива
  Код Р115 - темно сива
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71