-47%

Код Р11 - темно виолетова - Колани - Акцесоари

Нема на залиха
SKU
346801
-47%
Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сина

Материјал: Кожа

Тип на производ: Колан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код Р68 - темно сина
  Код Р68 - темно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
Слични производи
 1. Код P95 - розова
  Код P95 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Код P91 - борда
  Код P91 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Код Р115 - пудра
  Код Р115 - пудра
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Код P97 - борда
  Код P97 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Код P85 - 5 - шарена
  Код P85 - 5 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Код P94 - борда
  Код P94 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код Р78 - шарена
  Код Р78 - шарена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Код Р62 - кафеава
  Код Р62 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Код Р115 - графитна
  Код Р115 - графитна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Код P98 - светло сина
  Код P98 - светло сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71