-47%

Код Р11 - виолетова - Колани - Акцесоари

Нема на залиха
SKU
346846
-47%
Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Кожа

Тип на производ: Колан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код P25 - розова
  Код P25 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Код Р79 - црна
  Код Р79 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Код P85 - 5 - шарена
  Код P85 - 5 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Код Р79
  Код Р79
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Код P91 - борда
  Код P91 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Код P95 - розова
  Код P95 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Код P94 - борда
  Код P94 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код Р115 - сиво
  Код Р115 - сиво
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Код Р103 - ментол
  Код Р103 - ментол
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Код Р115 - темно сива
  Код Р115 - темно сива
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71