-35%

Код Р16 - црвена - Колани - Акцесоари

Нема на залиха
SKU
347491
-35%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Кожа

Тип на производ: Колан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код Р79
  Код Р79
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Код Р16 - светло сина
  Код Р16 - светло сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Код Р115 - кафеава
  Код Р115 - кафеава
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Код Р103 - ментол
  Код Р103 - ментол
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Код Р115 - темно сива
  Код Р115 - темно сива
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Код P94 - борда
  Код P94 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код Р79 - црна
  Код Р79 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Код Р115 - сиво
  Код Р115 - сиво
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Код Р79
  Код Р79
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Код Р115 - темно сина
  Код Р115 - темно сина
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71