-35%

Код Р16 - путер зелена - Колани - Акцесоари

Нема на залиха
SKU
347476
-35%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Кожа

Тип на производ: Колан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код Р79 - црна
  Код Р79 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Код P85 - 5 - шарена
  Код P85 - 5 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Код P94 - борда
  Код P94 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код P89 - портокалова
  Код P89 - портокалова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Код Р103 - ментол
  Код Р103 - ментол
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Код Р62 - кафеава
  Код Р62 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Код Р59 - капучино
  Код Р59 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код Р19
  Код Р19
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Код Р115 - графитна
  Код Р115 - графитна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Код Р115 - темно сива
  Код Р115 - темно сива
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71