-33%

Комбинезон - код 5051 - циклама

На залиха
SKU
301201
-33%
Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 254 - корали
  Маица - код 254 - корали
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 2457 - циклама
  Фустан - код 2457 - циклама
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Топ - код 3314 - кремова
  Топ - код 3314 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Комплет - код 9955 - окер
  Комплет - код 9955 - окер
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 2299 - розова
  Фустан - код 2299 - розова
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Фустан - код 3071 - циклама
  Фустан - код 3071 - циклама
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Кратки панталони - код 180 - бело
  Кратки панталони - код 180 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 1265 - шарено
  Фустан - код 1265 - шарено
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Фустан - код 9597 - розова
  Фустан - код 9597 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Код NH2839 - ментол
  Код NH2839 - ментол
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 2.029,71