Ново -44%

Комбинезон - код 769 - црна

На залиха
SKU
297496
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код HS-1009 - црвена
  Код HS-1009 - црвена
  Special Price ден 1.275,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 2. Фустан - код 8800 - бело
  Фустан - код 8800 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Маица - код 1102 - путер зелена
  Маица - код 1102 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 9910 - црвена
  Фустан - код 9910 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Топ - код 4022 - тиркизна
  Топ - код 4022 - тиркизна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 6. Комплет - код 9877 - бело
  Комплет - код 9877 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Комбинезон - код 718 - виолетова
  Комбинезон - код 718 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Фустан - код 3698 - бело
  Фустан - код 3698 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 029 - сина
  Фустан - код 029 - сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Комплет - код 9955 - виолетова
  Комплет - код 9955 - виолетова
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71