Комплет - код 751 - црна

Нема на залиха
SKU
37457
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 7166
  Комплет - код 7166 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 5458
  Комплет - код 5458 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 3. Елегантен дамски комплект блуза и панталон в черно - код 0931
  Комплет - код 0931 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 4. Дамски комплект блуза и панталон с пайети в черно - код 1298
  Комплет - код 1298 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 5. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 8887
  Комплет - код 8887 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
Слични производи
 1. Комплет - код 6922
  Комплет - код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамски сет от две части къс топ и къси панталонки - код 2608 - 1
  Комплет - код 2608 - 1 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски комплект блуза и панталон с пайети в розово - код 1298
  Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 4. Елегантен дамски сет къс топ и пола рипс в лилаво - код 2961
  Комплет - код 2961 - виолетова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Атрактивен дамски сет топ с паднали рамене и къси панталонки в бяло - код 2730
  Комплет - код 2730 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски сет от три части топ, къси панталонки, сако пепит в лилаво и розово - код 2213
  Комплет - код 2213 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 7. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в черно - код 10077
  Комплет - код 10077 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамски сет топ и пола в черно - код 10110
  Код 10110 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски комплект кожа суичър панталон в масленозелено - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Дамски комплект потник и пола рипс в черно - код 4631
  Комплет - код 4631 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71