-25%

Комплет - код 615 - црна

Нема на залиха
SKU
37446
-25%
Special Price ден 1.305,00 Регуларна цена ден 1.740,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код YF - D2025 - кремова
  Код YF - D2025 - кремова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 5641 - борда
  Блуза - код 5641 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Маица - код 963 - бело
  Маица - код 963 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 4. Маица - код 433 - црна
  Маица - код 433 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Блуза - код 833 - црвена
  Блуза - код 833 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 3148 - црна
  Фустан - код 3148 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 0502 - црна
  Фустан - код 0502 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комбинезон - код 2199 - темно сина
  Комбинезон - код 2199 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Дуксер - код 4242 - розова
  Дуксер - код 4242 - розова
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 10. Комплет - код 4432 - кафеава
  Комплет - код 4432 - кафеава
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71