Комплет - код 615 - црна

Нема на залиха
SKU
37454
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 8720 - црна
  Комплет - код 8720 - црна
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 2. Комплет - код 3015 - црна
  Комплет - код 3015 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Комплет - код 2881 - црна
  Комплет - код 2881 - црна
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 4. Комплет - код 0618 - црна
  Комплет - код 0618 - црна
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Комплет - код 5356 - црна
  Комплет - код 5356 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Комплет - код 9997 - борда
  Комплет - код 9997 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Комплет - код 8823
  Комплет - код 8823
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Комплет - код 840 - сиво
  Комплет - код 840 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Тренерки - код 8081 - црна
  Тренерки - код 8081 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Комплет - код 8823 - сиво
  Комплет - код 8823 - сиво
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Фустан - код 1924 - праска
  Фустан - код 1924 - праска
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Комплет - код 5242 - 7 - шарена
  Комплет - код 5242 - 7 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комплет - код 333 - ментол
  Комплет - код 333 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Комплет - код 5611 - небесно сина
  Комплет - код 5611 - небесно сина
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Комплет - код 555 - сиво
  Комплет - код 555 - сиво
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71