Комплет - код 288 - бело

Нема на залиха
SKU
37563
MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 2602 - 1 - црна
  Комплет - код 2602 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Комплет - код 5214 - 1 - црна
  Комплет - код 5214 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Комплет - код 9205 - 2 - црна
  Комплет - код 9205 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Дамски комплект в черно райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Комплет - код 4304 - црна
  Комплет - код 4304 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
Слични производи
 1. Комплет - код 2234 - небесно сина
  Комплет - код 2234 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комплет - код 6922 - розова
  Комплет - код 6922 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Комплет - код 11766
  Комплет - код 11766
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 4304 - 2 - бело
  Комплет - код 4304 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Комплет - код 6922
  Комплет - код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Комплет - код 2986 - 3
  Комплет - код 2986 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Комплет - код 3015 - црна
  Комплет - код 3015 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Комплет - код 2406 - црна
  Комплет - код 2406 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 9. Комплет - код 1254 - 3 - розова
  Комплет - код 1254 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 22988 - 1 - розова
  Комплет - код 22988 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.565,71 Регуларна цена MKD 2.435,71