Комплет - код 288 - црна

Нема на залиха
SKU
37564
MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Памук - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 4652 - црна
  Комплет - код 4652 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамски комплект потник и пола рипс в черно - код 4631
  Комплет - код 4631 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Елегантен дамски комплект блуза с паднали рамене и къси панталонки в черно - код 2072
  Комплет - код 2072 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комплет - код 9205 - 2 - црна
  Комплет - код 9205 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Дамски комплект тениска и панталон в широко черно райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дамски комплект блуза и пола в черно - код 1668
  Комплет - код 1668 - 4 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в меднокафяво - код 1407
  Комплет - код 1407 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 0335 - сина
  Комплет - код 0335 - сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в черно - код 6922
  Комплет - код 6922 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамски комплект тениска и панталон в бежово - код 5758
  Комплет - код 5758 - 1
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Дамски комплект блуза и панталон в бяло - код 6567
  Комплет - код 6567 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски сет от три части в розово - код 5069
  Комплет - код 5069 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 8. Дамски комплект блуза и пола в жълто - код 1668
  Комплет - код 1668 - 1 - жолта
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комплет - код 9995
  Комплет - код 9995
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Атрактивен дамски сет в черно с пайети - код 8067
  Комплет - код 8067 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71