-40%

Комплет - код 585 - кремова

Нема на залиха
SKU
37861
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 70% Полиестер - 27% Еластан - 3%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 2946 - 2 - црвена
  Тренерки - код 2946 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Маица - код 36755 - ментол
  Маица - код 36755 - ментол
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 1412 - црвена
  Блуза - код 1412 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Хеланки - код 21655 - 2 - црна
  Хеланки - код 21655 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 4301 - црна
  Фустан - код 4301 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Блуза - код 9989
  Блуза - код 9989
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Сукња - код 3463
  Сукња - код 3463
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Риза с ефектен десен в бяло - код 5223
  Кошула - код 5223 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Код AC-1016 - кафеава
  Код AC-1016 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Дамска тениска с принт в бяло - код 1547
  Маица - код 1547 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71