Комплет - код 927 - црна

Нема на залиха
SKU
40972
MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Втален дамски комплект топ и клин в черно - код 2222
  Комплет - код 2222 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
Слични производи
 1. Комплет - код 9995
  Комплет - код 9995
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в светлосиньо - код 10077
  Комплет - код 10077
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Сладурски сет от две части топ и пола в зелено - код 1254
  Комплет - код 1254 - 1 - зелена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамски спортен екип в масленозелено - код 8081
  Тренерки - код 8081 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в бяло - код 1086
  Комплет - код 1086 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в цвят капучино - код 10077
  Комплет - код 10077 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дамски комплект блуза и пола в светлосиньо - код 1668
  Комплет - код 1668 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамски комплект потник и дълга пола в цвят шампанско - код 0888
  Фустан - код 0888
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Ежедневен дамски сет блуза и къси панталонки рипс в бежово райе - код 4634
  Комплет - код 4634
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамски комплект топ и панталон висока талия с флорален десен - код 8520 - 2
  Комплет - код 8520 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71