-40%

Комплет - код 585 - црвена

Нема на залиха
SKU
37862
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 1578
  Комплет - код 1578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 2407 - 4 - небесно сина
  Комплет - код 2407 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 3. Комплет - код 3104
  Комплет - код 3104
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Комплет - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Къс дамски топ с връзки в сиво - код 11777
  Топ - код 11777 - сиво
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 11615 - розова
  Блуза - код 11615 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 6231
  Фустан - код 6231
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Боди - код 2935 - црна
  Боди - код 2935 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 0041 - бела
  Фустан - код 0041 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 6. Комплет - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Код CK3316
  Код CK3316
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Дамска тениска в бяло с принт - код 2931
  Маица - код 2931 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дамска тениска в цвят капучино с принт - код 2510
  Маица - код 2510 - капучино
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Дуксер - код 42322 - 3 - бело
  Дуксер - код 42322 - 3 - бело
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71