Комплет - код 729 - 1 - сиво

Нема на залиха
SKU
38862-c
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 2228 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2228 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 5965
  Фустан - код 5965
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 4519 - виолетова
  Блуза - код 4519 - виолетова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Елегантен дамски топ в светлосиньо - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Изчистен дамски топ от рипс в сиво - код 2987
  Топ - код 2987 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Тренерки - код 1777 - темно сина
  Тренерки - код 1777 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Комплет - код 1254 - 3 - розова
  Комплет - код 1254 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Разкроена дамска пола в цвят пудра от тюл - код 1130
  Сукња - код 1130 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дуксер - код 30322 - 1 - црна
  Дуксер - код 30322 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Блуза - код 9966 - 2 - шарена
  Блуза - код 9966 - 2 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71