-34%

Комплет - код 220 - црна

Нема на залиха
SKU
41393
-34%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 2.117,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 8667 - црна
  Комплет - код 8667 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Комплет - код 7166 - 1 - црна
  Комплет - код 7166 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Комплет - код 5852 - 1 - црна
  Комплет - код 5852 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Спортен комплект в черно с декорации - код 11622
  Комплет - код 11622 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Комплет - код 5458 - 1 - црна
  Комплет - код 5458 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0177 - борда
  Блуза - код 0177 - борда
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Спортски комплет - код 3042 - црна
  Спортски комплет - код 3042 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Блуза - код 5259 - бело
  Блуза - код 5259 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Стилен дамски гащеризон по тялото в бежово - код 2137
  Комбинезон - код 2137 - 2
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Код B295 - кафеава
  Код B295 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Маица - код 1038
  Маица - код 1038
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Код B13 - темно кафеава
  Код B13 - темно кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Хеланки - код 20267 - 1 - розова
  Хеланки - код 20267 - 1 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Дамска тениска в цвят капучино с принт - код 2510
  Маица - код 2510 - капучино
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Топ - код 3249
  Топ - код 3249
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71