-29%

Комплет - код 2424 - сина

На залиха
SKU
306091
-29%
Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3148 - темно сина
  Фустан - код 3148 - темно сина
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Код 2228 - црвена
  Код 2228 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Сукња - код 913 - пудра
  Сукња - код 913 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 0029 - виолетова
  Фустан - код 0029 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Комплет - код 481 - светло сина
  Комплет - код 481 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Кошула - код 844 - 1 - црна
  Кошула - код 844 - 1 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Топ - код 7828 - виолетова
  Топ - код 7828 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 9. Комплет - код 9955 - светло сина
  Комплет - код 9955 - светло сина
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 019 - црна
  Фустан - код 019 - црна
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00