-61%

Комплет - код 3349 - црвена

На залиха
SKU
339301
-61%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 8181 - виолетова
  Комплет - код 8181 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Фустан - код 835 - темно сина
  Фустан - код 835 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Сако - код 834 - зелена
  Сако - код 834 - зелена
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Код 8778
  Код 8778
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 2093 - бело
  Фустан - код 2093 - бело
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Комплет - код 642 - бело
  Комплет - код 642 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Код JZ-1901 - розова
  Код JZ-1901 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Комбинезон - код 4455 - розова
  Комбинезон - код 4455 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 2909 - црвена
  Фустан - код 2909 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 0209 - зелена
  Фустан - код 0209 - зелена
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71