-53%

Комплет - код 3349 - небесно сина

На залиха
SKU
339271
-53%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 534 - темно сина
  Комплет - код 534 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5454 - 5 - шарена
  Фустан - код 5454 - 5 - шарена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Фустан - код 5454 - 9 - шарена
  Фустан - код 5454 - 9 - шарена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Фустан - код 870 - пудра
  Фустан - код 870 - пудра
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 4. Блуза - код 2219 - кафеава
  Блуза - код 2219 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 9865 - зелена
  Фустан - код 9865 - зелена
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 8810 - кремова
  Фустан - код 8810 - кремова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Топ - код 4042 - тиркизна
  Топ - код 4042 - тиркизна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 8. Блуза - код 5487 - сиво
  Блуза - код 5487 - сиво
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 9. Фустан - код 2977 - небесно сина
  Фустан - код 2977 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Комбинезон - код 936 - виолетова
  Комбинезон - код 936 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71