-53%

Комплет - код 3349 - виолетова

На залиха
SKU
339286
-53%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 4142 - виолетова
  Комплет - код 4142 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Слични производи
 1. Кошула - код 872 - зелена
  Кошула - код 872 - зелена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 354 - бела
  Фустан - код 354 - бела
  Special Price ден 1.102,00 Регуларна цена ден 1.682,00
 3. Панталони - код 2020 - црна
  Панталони - код 2020 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Код 5350 - бело
  Код 5350 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Јакна - код 853 - кафеава
  Јакна - код 853 - кафеава
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Блуза - код 4616 - корали
  Блуза - код 4616 - корали
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Комплет - код 099 - пудра
  Комплет - код 099 - пудра
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Код 4471 - црвена
  Код 4471 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 8829 - црвена
  Фустан - код 8829 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 9013 -3 - шарено
  Фустан - код 9013 -3 - шарено
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71