Ново -72%

Комплет - код 4421 - зелена

Нема на залиха
SKU
315211
-72%
Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 444 - бело
  Фустан - код 444 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 444 - бело
  Фустан - код 444 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 444 - бело
  Фустан - код 444 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 0299 - кафеава
  Фустан - код 0299 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 4151 - темно сина
  Фустан - код 4151 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Спортски комплет - код 455 - виолетова
  Спортски комплет - код 455 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Топ - код 4022 - тиркизна
  Топ - код 4022 - тиркизна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 8. Фустан - код 2050 - тиркизна
  Фустан - код 2050 - тиркизна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Код 1799
  Код 1799
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 692 - окер
  Фустан - код 692 - окер
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71