-66%

Комплет - код 2608 - 1 - шарена

На залиха
SKU
566881-c
-66%
MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11643 - бело
  Фустан - код 11643 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маска - код 012 - бела
  Маска - код 012 - бела
  MKD 434,71
 3. Дамски пижамен сет с дантела в черно - код 2995
  Комплет - код 2995 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Къса дамска блуза рипс в черно - код 1271
  Блуза - код 1271 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Маица - код 2425 - розова
  Маица - код 2425 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Маица - код 5419 - црна
  Маица - код 5419 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Ефектен дамски топ потник в черно - код 1749
  Топ - код 1749 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Свободна дамска туника в черно - код 11671
  Туника - код 11671 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Код B343 - сиво
  Код B343 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Тренерки - код 11546 - кафеава
  Тренерки - код 11546 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.855,71