Ново -50%

Комплет - код 30166 - ментол

На залиха
SKU
1293166
-50%
Special Price MKD 579,71 Regular Price MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Светлозелено

Материјал: 95 % Памук - 5 % Еластан

Тип на производ: Комплет

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
Слични производи