Ново -36%

Комплет - код 5044 - црна

На залиха
SKU
295816
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 0028
  Код 0028
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 3328 - црвена
  Блуза - код 3328 - црвена
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Маица - код 437 - црна
  Маица - код 437 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Код 10021А - сребро
  Код 10021А - сребро
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Блуза - код 5574 - бело
  Блуза - код 5574 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комбинезон - код 2199 - црна
  Комбинезон - код 2199 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Комплет - код 333 - циклама
  Комплет - код 333 - циклама
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Код 9988 - небесно сина
  Код 9988 - небесно сина
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 9. Комплет - код 3499 - светло сина
  Комплет - код 3499 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Комплет - код 5044 - капучино
  Комплет - код 5044 - капучино
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71