Ново -36%

Комплет - код 5044 - капучино

На залиха
SKU
295846
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Капучино

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1172 - кремова
  Фустан - код 1172 - кремова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Код LS570 - кафеава
  Код LS570 - кафеава
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Фустан - код 4471 - светло виолетова
  Фустан - код 4471 - светло виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кошула - код 657 - циклама
  Кошула - код 657 - циклама
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 9910 - темно сина
  Фустан - код 9910 - темно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Тренерки-долен дел - код 2244 - бело
  Тренерки-долен дел - код 2244 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 5244 - темно сина
  Фустан - код 5244 - темно сина
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Фустан - код 7740 - виолетова
  Фустан - код 7740 - виолетова
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 9. Тренерки-долен дел - код 2244 - бело
  Тренерки-долен дел - код 2244 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 2525 - портокалова
  Фустан - код 2525 - портокалова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71