Ново -36%

Комплет - код 5044 - кремова

На залиха
SKU
295831
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7768 - зелена
  Фустан - код 7768 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Код 2228 - темно сина
  Код 2228 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 0508 - бело
  Фустан - код 0508 - бело
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Топ - код 5656 - бела
  Топ - код 5656 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Фустан - код 3698 - пудра
  Фустан - код 3698 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 6568 - розова
  Блуза - код 6568 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Маица - код 914 - бела
  Маица - код 914 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Фустан - код 6711 - шарена
  Фустан - код 6711 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Фустан - код 0303 - 2 - виолетова
  Фустан - код 0303 - 2 - виолетова
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 772 - кафеава
  Фустан - код 772 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71