Ново -36%

Комплет - код 5044 - окер

На залиха
SKU
297316
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 915 - путер зелена
  Фустан - код 915 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Маица - код 2958 - окер
  Маица - код 2958 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Блуза - код 6613 - бело
  Блуза - код 6613 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Маица - код 504 - бела
  Маица - код 504 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 257 - кафеава
  Фустан - код 257 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Тренерки - код 652 - 2 - темно сина
  Тренерки - код 652 - 2 - темно сина
  Најниско ден 609,00 Регуларна цена ден 1.624,00
 7. Фустан - код 6681 - ментол
  Фустан - код 6681 - ментол
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 9905 - небесно сина
  Фустан - код 9905 - небесно сина
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 9. Топ - код 4022 - црна
  Топ - код 4022 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 10. Код CF009-25
  Код CF009-25
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71