Ново -35%

Комплет - код 5214 - 1 - црна

На залиха
SKU
541846-c
-35%
MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

Тип ръкав: Къс ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11699 - бела
  Фустан - код 11699 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки - код 8961 - бело
  Тренерки - код 8961 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Јакна - код 9198 - црвена
  Јакна - код 9198 - црвена
  Special Price MKD 1.942,71 Регуларна цена MKD 2.522,71
 4. Дамска тениска в сиво - код 3701
  Маица - код 3701 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Комплет - код 3104 - виолетова
  Комплет - код 3104 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Дамска тениска в бежово с принт - код 2621
  Маица - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Боди - код 2935 - црна
  Боди - код 2935 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Код код AC- 1015 - портокалова
  Код код AC- 1015 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Спортски комплет - код 1629 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 1629 - 1 - шарена
  MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Палто - код 3100 - 2 - борда
  Палто - код 3100 - 2 - борда
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71