-28%

Комплет - код 8067 - 3 - розова

На залиха
SKU
525961-c
-28%
Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Комплет

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в черно с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Тренерки - код 8177
  Тренерки - код 8177
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски топ с ефектно деколте в черно - код 1259
  Топ - код 1259 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 0889 - небесно сина
  Фустан - код 0889 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код B299
  Код B299
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Маица - код 3638 - бела
  Маица - код 3638 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Маица - код 1571 - бело
  Маица - код 1571 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Код B424 - бело
  Код B424 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 0817 - бела
  Фустан - код 0817 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 2503 - шарено
  Фустан - код 2503 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71