Ново -25%

Комплет - код 9954

На залиха
SKU
541771
-25%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 1309
  Комплет - код 1309
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комплет - код 6989 - 6
  Комплет - код 6989 - 6
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4445 - црвена
  Блуза - код 4445 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тениска в бяло с моден принт - код 2279
  Маица - код 2279 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 2409 - пудра
  Фустан - код 2409 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Бяла тениска с ефектен принт - код 4514
  Маица - код 4514 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Код AC-1003
  Код AC-1003
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Дамски клин в черно с кант - код 8058
  Хеланки - код 8058 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код B269 - црна
  Код B269 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Спортски комплет - код 9353 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 9353 - 1 - црна
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 2.145,71
 10. Тренерки - код 0601 - црвена
  Тренерки - код 0601 - црвена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71