Ново -25%

Комплет - код 9954 - црна

На залиха
SKU
541741
-25%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 1519 - 2 - црна
  Комплет - код 1519 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 8067 - 1 - црна
  Комплет - код 8067 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Комплет - код 2995 - црна
  Комплет - код 2995 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 6989 - 7 - црна
  Комплет - код 6989 - 7 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фармерки - код 3242 - 1
  Фармерки - код 3242 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Комплет - код 4721 - 1 - кремова
  Комплет - код 4721 - 1 - кремова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 7778 - путер зелена
  Комплет - код 7778 - путер зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Бяла тениска с ефектен принт - код 5419
  Маица - код 5419 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 1539 - црна
  Блуза - код 1539 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Код B290 - црна
  Код B290 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Панталони - код 9095 - 4 - пудра
  Панталони - код 9095 - 4 - пудра
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Блуза - код 11490 - црна
  Блуза - код 11490 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71