-50%

Кратки панталони - код 2085 - ментол

На залиха
SKU
589921
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кратки панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кратки панталони - код 0251 - 1 - камуфлажа
  Кратки панталони - код 0251 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивни къси панталони в масленозелено - код 2085
  Кратки панталони - код 2085
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11756 - црна
  Блуза - код 11756 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Дамски къс гащеризон по тялото в светлосиньо - код 5562
  Комбинезон - код 5562
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0466 - шарена
  Фустан - код 0466 - шарена
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Блуза - код 4191 - црвена
  Блуза - код 4191 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код В143 - 5 - шарена
  Код В143 - 5 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Пола с атрактивен десен на точки - код 8571 - 1
  Сукња - код 8571 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 10099
  Фустан - код 10099
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 4231 - бело
  Блуза - код 4231 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 6215
  Маица - код 6215
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71