Ново -42%

Купачи - код 800040 - 6

На залиха
Само %1 останат/и
SKU
1570741-c
-42%
MKD 782,71 Regular Price MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.1 kg.

Боја: Лилаво

Материјал: Полиестер - 82 % Еластан - 18 %

Тип на производ: Купачи

Note: Од хигиенски причини, овој производ не може да се врати или замени. (освен погрешен или дефектен производ)

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи