Јакна - код 2111 - 2 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
347326-c
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маичка - код 3309 - црна
  Маичка - код 3309 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Блуза - код 45211 - црна
  Блуза - код 45211 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Комплет - код 1309 - бело
  Комплет - код 1309 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Атрактивно боди в черно рипс - код 1463
  Боди - код 1463 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 2960
  Фустан - код 2960
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Тренерки - код 6388 - виолетова
  Тренерки - код 6388 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Тениска в черно с надпис - код 822
  Маица - код 822 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 11638 - црна
  Блуза - код 11638 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Тренерки - код 5292
  Тренерки - код 5292
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71