-54%

Јакна - код 463 - камуфлажа - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
39285
-54%
Special Price MKD 1.450,00 Регуларна цена MKD 3.190,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Камуфлажа

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 0401 - 3 - црна
  Маица - код 0401 - 3 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Изчистен дамски топ рипс в тъмнокафяво - код 4656
  Топ - код 4656
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Къс дамски топ рипс в светлосиньо - код 0963
  Топ - код 0963 - светло сина
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Ефектен дамски топ в бежово - код 1749
  Топ - код 1749
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Маица - код 3912 - црвена
  Маица - код 3912 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Маица - код 11970 - сина
  Маица - код 11970 - сина
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Атрактивен топ рипс в лилаво - код 10100
  Топ - код 10100 - виолетова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в розово - код 12811
  Топ - код 12811 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 11985
  Фустан - код 11985
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71