-35%

Јакна - код 4949 - окер - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
354286
-35%
Special Price MKD 2.116,71 Регуларна цена MKD 3.276,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Окер

Материјал: Найлон - 100%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 11716 - бела
  Топ - код 11716 - бела
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Спортски комплет - код 9996 - бело
  Спортски комплет - код 9996 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 8556 - розова
  Фустан - код 8556 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Маица - код 2353 - бела
  Маица - код 2353 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Спортски комплет - код 2222 - 2 - сиво
  Спортски комплет - код 2222 - 2 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Тренерки-долен дел - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 8. Маица - код 6369
  Маица - код 6369
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Ефектно боди в масленозелено - код 8180
  Боди - код 8180 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71