-72%

Јакна - код 7070 - темно сина - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
339601
-72%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 2628 - путер зелена
  Комбинезон - код 2628 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Код B28-822 - небесно сина
  Код B28-822 - небесно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 8171 - тиркизна
  Фустан - код 8171 - тиркизна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Топ - код 167 - розова
  Топ - код 167 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 9545 - црна
  Фустан - код 9545 - црна
  MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 701 - светло виолетова
  Фустан - код 701 - светло виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 6010 - шарена
  Фустан - код 6010 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 9545 - путер зелена
  Фустан - код 9545 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Џемпер - код 9087 - розова
  Џемпер - код 9087 - розова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Елек - код 8786 - капучино
  Елек - код 8786 - капучино
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71