-72%

Јакна - код 7070 - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
339496
-72%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Фустан - код 2919 - црна
  Фустан - код 2919 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Дамски топ потник рипс в меднокафяво - код 2876
  Топ - код 2876
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Маица - код 4249 - сиво
  Маица - код 4249 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Јакна - код 2610 - 2 - црна
  Јакна - код 2610 - 2 - црна
  Најниско MKD 2.609,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 6. Фустан - код 3008 - 1 - црна
  Фустан - код 3008 - 1 - црна
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 7. Маица - код 0401 - 1 - бело
  Маица - код 0401 - 1 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Комплет - код 2479 - 3 - шарена
  Комплет - код 2479 - 3 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Тренерки-долен дел - код 3155 - 2 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 2 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 11549 - ментол
  Блуза - код 11549 - ментол
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 985,71